Tu zapiszesz się na listę zainteresowanych

Zapisz się na listę zainteresowanych kursem. Wyślę Ci powiadomienie, gdy kurs ruszy, otrzymasz też specjalną cenę.

Przeczytaj więcej o kursie i o tym, czego się naczysz.

Nie będę tego ukrywać.

Tutaj przeczytasz o mojej strategii. Zdradzę Ci też, jak możesz się jej nauczyć.

Czy jesteś szczęśliwy w pracy logopedy? Domyślam się, że wciąż są takie wady wymowy. jak np. seplenienie, przez które ciągle szukasz jakiejś rewolucyjnej wskazówki w kupionych webinarach, drukujesz w wolnym czasie karty pracy i to wszystko sprawia, że jesteś skołowany, zestresowany i po prostu zmęczony.

Wyobraź sobie, jak mogłoby wyglądać Twoje życie, gdybyś poznała sposób, dzięki któremu przestajesz się bać dyslalii i z lekkością prowadzisz swoich pacjentów.

Ten sposób jest w zasięgu Twojej ręki, ponieważ dzisiaj podzielę się nim z Tobą, tak jak już z ponad 300 kursantami mojego kursu “7 fundamentów dobrej wymowy”.

Specjalnie dla Ciebie narysowałam schemat.

Jeśli w tym momencie zastanawiasz się, o co chodzi, to muszę Ci powiedzieć, że w tym prostym schemacie tkwi rozwiązanie problemów.

Przedstawiam Ci mój ultra łatwy koncept, strategię, która pozwala mi kończyć terapie do trzech razy szybciej, niż do tej pory.

Kiedyś byłam niepewnym siebie, zestresowanym logopedą, dziś mam pod kontrolą wyniki i efekty. Obserwując mnie myślę, że widzisz tę zmianę w moich szkoleniach.

Wszystko dzięki strategii 7 fundamentów dobrej wymowy.

Tu wyraźnie widać, że budowanie fundamentów to ułożony proces. Każdy element ma swoje miejsce i jest zależny od poprzedniego.

My logopedzi mamy tendencję do przyspieszania do głosek. Chcemy, aby terapie były skuteczne, więc przyspieszamy. Przeskakujemy z badania od razu do głosek.

A prawda jest taka, że żeby zbudować głoskę na solidnych fundamentach, musisz wiedzieć od czego zacząć i co zrobić tuż potem. To bardzo ważne.

Przez 9 lat swojej pracy z pacjentami testowałam wiele i doświadczyłam też porażek. Najtrudniejsze były te, które trwały dwa lata i kończyły się bez żadnej zmiany.

Wiedziałam, że gdzieś obok mnie musi być rozwiązanie problemu, bo w końcu niektórzy logopedzi z łatwością pozbywają się seplenienia w kilka miesięcy i wiedziałam, że tak jest, a ja chciałam w końcu przestać się stresować i mieć efekty.

Jestem przekonana, że zgodzisz się z tym, że próba osiągnięcia idealnej głoski, zwłaszcza w seplenieniu nie zawsze jest prosta. Wymaga przejścia przez różne wyzwania: ciągle otwarta buzia, język między zębami, połykanie nieprawidłowe… całe mnóstwo różnych objawów ułożonych jeden na drugim i nie wiadomo w co ręce włożyć. Przez co rodzą się wątpliwości, nowe pytania i problemy. Bardzo trudne wyzwanie.

Czy wiesz, że wg badań opublikowanych w 2010 r. wystarczy 100 roztoczy w 1g kurzu, aby wywołać alergię u dzieci?

Co to oznacza? Że prawdopodobieństwo alergii u naszych pacjentów jest tak wysokie, że nie możemy pominąć tego czynnika w naszej pracy. Na co dzień zmagamy się też z innymi problemami, m. in. z hipotonią mięśniową, przetrzymywaniem jedzenia w policzkach, jedzeniem z otwartą buzią, międzyzębowym połykaniem...

Jaka jest zatem najskuteczniejsza droga do sukcesu?

To rozwiązanie jest ukryte w strategii 7 fundamentów dobrej wymowy.

Trudno naprawiać wszystko na raz, potrzebna jest STRATEGIA.

Teraz, gdy już wiesz o strategii, WIELKIE pytanie brzmi: jak Ty poradzisz sobie ze strategią w seplenieniu? A więc, jak możesz rozwiązać problem wychodzącego języka między zęby w połykaniu, pozycji spoczynkowej i artykulacji?

Rozwiązaniem tego problemu jest kurs "7 fundamentów dobrej wymowy", w którym krok po kroku uczę strategii i sposobów, których używam na co dzień i której pozwalają mi kończyć terapię nawet o 3 razy szybciej, niż kiedyś!

Co znajdziesz w kursie?

Wyobraź sobie, że ktoś zaprasza Cię do swojego gabinetu na praktyki, żeby pokazać Ci rzeczy, o których rzadko się mówi.

Tak właśnie działa kurs "7 fundamentów dobrej wymowy". Tutaj:

Dowiesz się, jakie ćwiczenia stosuję, kiedy, ile i dlaczego.

Nauczysz się ćwiczeń, których stosuję, abyś mógł je tak samo jak ja w łatwy sposób zastosować

Otrzymasz odpowiedź na pytanie: "Od czego mam zacząć?".

Już ponad 300 osób wzięło udział w I edycji.

Dzięki temu kursowi przejdziesz od:

stresu przed każdą terapią

poczucia, że "nie wiem od czego zacząć"

marzenia o pomaganiu pacjentom

do zadowolenia z siebie po każdej terapii

do efektów dzięki sprawdzonej strategii

do realnej pomocy w poprawianiu wymowy

Zapisz się do mojego Newslettera i otrzymaj darmowy ebook

    Umów się na wizytę