MINIKURS Seplenienie

1. Przychodzi pacjent z seplenieniem. Co robić?

W tym module dowiesz się, na co zwracać uwagę w czasie pierwszej konsultacji oraz poznasz 7 fundamentów dobrej wymowy, które pomogą Ci pozbyć się seplenienia. Spotkanie na żywo 10 maja g. 10:00 + powtórka do północy.

Lekcje

Link do spotkania #1 spotkania na żywo i powtórki 10.05. Materiały, zaświadczenie i powtórka będą dostępne w Klubie Logopedy -> www.logopedaradzibielsko.pl/klub-logopedy

2. Badanie logopedyczne nastawione na seplenienie.

W tym module nauczysz się wykonywa badanie logopedyczne pacjenta z seplenieniem. Spotkanie na żywo 17 maja UWAGA ZMIANA GODZINY o 14:00 + powtórka do północy.

Lekcje

Link do spotkania #2 spotkania na żywo i powtórki. UWAGA ZMIANA GODZINY 14:00 17.05. Materiały, zaświadczenie i powtórka będą dostępne w Klubie Logopedy -> www.logopedaradzibielsko.pl/klub-logopedy

3. Zestaw ćwiczeń w terapii seplenienia.

W tym module poznasz ćwiczenia, które wspomogą Twoje terapie seplenienia. Spotkanie na żywo 24 maja g. 10:00 + powtórka do północy.

Lekcje

Link do spotkania #3 spotkania na żywo i powtórki 24.05. Materiały, zaświadczenie i powtórka będą dostępne w Klubie Logopedy -> www.logopedaradzibielsko.pl/klub-logopedy

4. Przykładowy plan terapii seplenienia na 30 dni.

W tym module omówimy przykładowy plan terapii seplenienia na 30 dni terapii (40 minut), kolejne 15 opowiem o Klubie Logopedy i oficjalnie razem zamkniemy możliwość dołączenia do Klubu w tej edycji. Kolejne 30 minut będę odpowiadać na Wasze pytania. Spotkanie na żywo 30 maja g. 19:00 + powtórka do północy.

Lekcje

Link do spotkania #4 spotkania na żywo i powtórki 30.05. Materiały, zaświadczenie i powtórka będą dostępne w Klubie Logopedy -> www.logopedaradzibielsko.pl/klub-logopedy Tu zadaj swoje pytania do sesji pytań i odpowiedzi. W pierwszej kolejności odpowiadam na pytania z tej listy.

MINIKURS Seplenienie jest organizowany w ramach promocji I edycji Klubu Logopedy. Uczestnicy tego minikursu mają możliwość dołączenia do minikursu taniej. Szczegóły podam w czasie webinarów.

Dołącz do Klubu Logopedy.

To miejsce dla Ciebie niezależnie od poziomu zaawansowania.

Klub Logopedy to przestrzeń online, w której rozwiniesz logopedyczne skrzydła, dzięki dostępowi do unikatowych materiałów i narzędzi, programowaniu terapii pod okiem doświadczonego logopedy oraz wspierającej społeczności.

W Klubie Logopedy wierzymy, że bycie logoped(k)ą nie musi oznaczać niepowodzeń, a wsparcie innych pozwala osiągać więcej, niż samotne docieranie do skutecznych wniosków.

Aby dołączyć, nie musisz mieć żadnego doświadczenia. Nie o to w tym chodzi.

3 filary Klubu, czyli na czym się opiera?

Filar 1. PROCES – zdobędziesz niezbędną wiedzę, narzędzia i pierwsze efekty w ciągu 30 dni,

Filar 2. MENTORING – zaplanujesz terapię z moim wsparciem, więc nic Cię nie zaskoczy,

Filar  3. SPOŁECZNOŚĆ – znajdziesz inne osoby, które tak jak Ty szukają sposobów, żeby usprawnić terapie i będą dla Ciebie motywacją.

W KLUBIE LOGOPEDY oferujemy dostęp na 3, 6 i 12 miesięcy. Wersja na 12 miesięcy jest najkorzystniejsza, bo:

  • cena za miesiąc jest najniższa,
  • masz dostęp do większego zakresu mojego wsparcia,
  • możesz wziąć udział w większej liczbie webinarów i sesji Q&A,
  • bierzesz udział w mojej autorskiej ścieżce BCF = Badanie-Cele-Fundamenty.

Szczegóły i ceny dostępów znajdziesz tu: www.logopedaradzibielsko.pl/klub-logopedy

Zapisz się do mojego Newslettera i otrzymaj darmowy ebook

    Umów się na wizytę